لباس های زیر مردانه بالاخص مردانه یکی از لباس های پرکاربردی است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.زیرا های مردانه جزو لباس هایی است که آقایان در طی شبانه ‌روز آن را ساعت‌ها به تن دارند و همچنین این لباس زیر پر اهمیت،

 

رابطه ی مستقیمی با بدن آقایان دارد.

عوامل مهمی در انتخاب یک مردانه ی مناسب دخیل هستند که یکی از آن ها مدل مردانه می باشد. در صورتی که مدل مردانه نامناسبی تهیه کنید و یا ی با جنس نامرغوب خریداری کنید، احتمالاً در طول روز درگیر لباس زیرتان هستید و ممکن است دچار حساسیت پوستی نیز شوید و در نهایت دچار بیماری های تناسلی نیز خواهید شد.
در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع لباس زیر آقایان و کاربرد هر یک از آن ها بپردازیم تا بدانیم لباس زیر مردانه ی مناسب شما کدام است…پس پیشنهاد می کنیم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

مردانه اسلیپ یا (Briefs)

کاربرد های  اسلیپ مردانه: ورزش، استفاده روزانه، استفاده با شلوار جین، شلوارهای چسبان و اسکینی یا شلوارک و…
های مردانه اسلیپ یکی از مدل های پرکاربرد و استاندارد در میان لباس های زیر مردانه می باشد. این نوع مردانه پادار نیست و به همین دلیل از آن می توان در موقعیت‌های گوناگون استفاده نمود. های مردانه اسلیپ برای آقایانی مناسب است که تن‌خور جمع و جور و فیکس و های تنگ را از بین لباس های زیر ترجیح می‌دهند. این نوع لباس زیر با سه نوع فاق کوتاه، متوسط و بلند طراحی می‌شود که قد فاق را باید متناسب با قد فاق شلوار خود انتخاب کنید.

 مردانه اسلیپ

مردانه پادار یا (Boxer Shorts)

کاربرد پادار مردانه: استفاده ی روزانه، استفاده با شلوارهای پارچه‌ای، شلوارهای گشاد و آزاد بلند وبه عنوان لباس خواب
مردانه پادار یا باکسر یکی از انواع های مردانه نسبتا آزاد است که در قسمت بالایی ران‌ها پوشش ایجاد می کند. این نوع مردانه دارای انواع مختلفی از قبیل چسبان تا گشاد می باشد.

باکسر مردانه یک مدل مردانه ی پادار کلاسیک است که از لباس‌های بوکس‌بازهای قدیمی الهام گرفته شده است. مردانه باکسر مناسب آقایانی است که می‌خواهد احساس راحتی در لباس زیر و در نشستن و حرکت داشته باشند.

اگر اندامی با پایین‌تنه بزرگی دارید، خرید مردانه پادار یا باکسر را به شدت به شما توصیه می‌کنیم. اگرچه این مدل مردانه ظاهری قدیمی و کلاسیک دارد، اما در صورتی که جنس استانداردی تهیه کنید، احساس راحتی را تجربه خواهید کرد و به دنبال هیچ مردانه ی دیگری نخواهید رفت…

یکی از مزایای باکسر،خنکی و راحتی فوق العاده آن است. همچنین به دلیل اینکه این مردانه در محل اتصال ران‌ها دارای درز دوخت نیست، خط ی روی شلوار نمی افتد و یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشیدن با شلوارهای پارچه‌ای و نازک به حساب می آید. توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب این این مردانه به میزان چسبان یا آزاد بودن آن دقت کنید و آن را متناسب با تن‌خور شلوار خود انتخاب کنید.

 مردانه پادار

مردانه نیم پا (Boxer Brief )

همانطور که از نام این مردانه مشخص است، مردانه ی نی پا، ترکیبی از ‌های اسلیپ و پادار می باشند. این مدل ‌های مردانه علاوه بر محفوظ کردن اندام تناسلی آقایان، راحتی بسیار خوبی نیز دارند و ظاهر آن نیز مشابه های اسلیپ می باشد.

 مردانه نیم پا

 

فروشگاه لباس زیر آقایان دکتر کوالا 

همه چیز در رابطه با لباس زیر مردانه ی گیاهی بامبو

نکات مهم در خرید لباس زیر مردانه

معرفی انواع لباس زیر آقایان و کاربرد هریک

مردانه , ,لباس ,های ,ی ,مدل , مردانه ,لباس زیر ,است که ,یکی از ,می باشد , مردانه پادار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ریاضی = زندگی قهوه گانودرما آموزش دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کارها پانسیون در اصفهان فروشگاه فایل ساک دستی,ساک دستی پارچه ای,ساک دستی کاغذی|نوین پک کمک به کودکان سرطانی شاهنامه صوتی Type Villager کد تخفیف و کد معرف فروشگاه های اینترنتی باسلام، بایا و ...